Operator żurawia wieżowego / Rekrutacja 2024

Wysokie wynagrodzenie!

Proszę przesyłać CV za pomocą strony lub bezpośrednio na adres e-mail praca@kraft24.com z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pośrednictwa Pracy Kraft24 Natalia Wilk, z siedzibą w Raciborzu (47-400) przy ulicy Opawskiej 82A/1B, nr KRAZ: 21370, NIP: 639 201 73 16, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Agencja Pośrednictwa Pracy Kraft24 (nr cert. 21370) prowadzi rekrutację dla swojego zagranicznego partnera na stanowisko:

Operator żurawia wieżowego / Rekrutacja 2024 Graz/Linz/Wiedeń Ilość miejsc: 4

Opis stanowiska

  • obsługa żurawia górno lub dolno obrotowego
  • praca na wysokości
  • możliwość nadgodzin

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • uprawnienia na obsługę żurawia
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • mile widziany własny środek transportu

Wynagrodzenie

  • austriacka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • stawki według Kollektivvertrag – od 18,00€ brutto/h
  • BUAK
  • dieta dzienna 26,40 € netto
  • opłacone zakwaterowanie
  • 13sta (Urlaubsgeld) i 14sta (Weihnachtsgeld) wypłata
  • za każdy miesiąc przepracowany ok. 2 dni urlopu płatnego

Dodatkowo:

  • opieka i pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość brania zaliczek
  • pełen pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia członków rodziny
  • długofalowa współpraca

*Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn.

Wpis do KRAZ: 21370

Działamy legalnie na terenie Polski. Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów.

Wypłata wynagrodzenia

Wynagrodzenie jest wypłacane do 15-tego dnia następnego miesiąca.

Pomoc koordynatora

Jesteśmy do Państwa usług 24h/dobę.

Pomoc finansowa

Kandydat może zamówić sobie zaliczkę pieniężną w trakcie trwania umowy.